Tel : 0216 339 33 28


Kasımoğlu Evden Eve Nakliyat firması sektörde 25 yılı aşkın tecrübesiyle, genç ve dinamik ekibimizin Şehirler Arası Taşıma ile Evden Eve Nakliyat sektörünün önde gelen kuruluşlarından olmuştur.

Mevcut konumunuzdan farklı bir şehre taşınmak istediğinizde Şehirler Arası Nakliyat hizmetleri özellikle sorunsuz şekilde eşyalarınızı belirtmiş olduğunuz adrese ulaştırılmasını sağlamaktadır. Firmamız uzun yıllardır bu alanda yapmış olduğu çalışmalar ile tamamen profesyonel şekilde taleplerinizi karşılamaktadır.

Taşıma işlemleri sırasında ilk aşamadan itibaren gerekli hassasiyet gösterilerek sorunsuz şekilde işlemin tamamlanması sağlanmaktadır.

İletişim bilgileri üzerinden yapacağınız görüşmeler doğrultusunda taleplerinizi ileterek belirtmiş olduğunuz adrese kısa süre içerisinde hizmet alabilirsiniz. Adresinize ulaşacak olan ekspertiz tarafından yapılacak olan kontroller özellikle nakliyat çalışmalarının gerçekleştirilebilmesi için en uygun fiyat seçeneklerinin belirlenmesini sağlamaktadır. Şehirler arası yapılacak olan çalışmalarda özellikle bulunduğunuz şehirden gideceğiniz şehre göre fiyat seçenekleri değişebilir.

Şehirler Arası Nakliyat

Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekip ile yapılacak olan çalışmalar sayesinde şehirler arası ev taşıma hizmetleri sorunsuz şekilde tamamlanmaktadır. Eşyaların hazırlanması için en uygun ambalaj seçenekleri üzerinden çalışma yapılmaktadır. Uygun malzemeler ile yapılacak olan ambalajlama işlemleri taşıma sırasında oluşabilecek sorunlara karşı önlem alınmasını sağlamaktadır.

Uzun mesafe için yapılacak olan taşıma işlemleri sırasında özellikle ambalajlama işlemleri iyi şekilde yapılması eşyaların daha güvenli şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Kasımoğlu Nakliyat olarak yapmış olduğumuz her çalışmada müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi şekilde taşıma işleminin tamamlanabilmesi için gerekli hassasiyeti göstermektedir. Bu sayede eşyalarınıza zarar vermeden kısa süre içerisinde belirtmiş olduğunuz adrese ulaştırılması sağlanmaktadır.

Firmamız Kasımoğlu Nakliyat olarak yıllardır nakliyat alanında hizmet vermektedir. Mutlu müşterilerimizin güvenle bizi tercih etmesi, eşyaların güvenle iki nokta arasında taşınması firmamızın her geçen gün büyüyen taşıma filosu ile tercih edilmesine neden olmaktadır.


Randevu Almak İçin

Kasımoğlu Nakliyat