Tel : 0216 339 33 28


Ev ve ofis malzemelerinin taşınması uzak mesafeler arasında olduğu gibi yakın mesafeler arasında da gerçekleştirilmektedir. Firmaları uzak yakın fark etmeksizin eşyalarınızı güvenle iki nokta arasında nakliye edilmektedir. Taşıma ve nakliye hizmetleri; Ev taşıma, ofis taşıma, asansörlü taşıma, fabrika taşımacılığı, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, sigortalı taşımacılığı gibi farklı çeşitleri mevcuttur.

Ev eşyası ve ofis malzemelerinin taşınması şehirlerarası ya da şehir içi taşıma şeklinde olabilir. Bu durumun taşıma firması açısından bir önemi yoktur.  Firmalar ister şehirlerarası olsun ister ise de şehir içi olsun eşyalarınızı güvenle taşır ve müşteriye bu konuda güven verirler. Bazen eşyaların aynı bina içerisinde farklı dairelere taşınması da gerekebilir. Taşıma firmaları müşteri istek ve taleplerine göre de bu taşıma işini yerine getirmektedirler.

Şehir İçi Taşımanın Şehirler Arası Taşımadan Farkı Nedir?

Şehir içi taşıma işinin şehirlerarası taşımadan bazı farkları mevcuttur. Bunlara maddeler halinde bakmak gerekirse;

Firmalar taşıma işlemlerinde her daim müşterilerin taleplerini dikkate alarak taşıma yaparlar. Müşteri talepleri doğrultusunda eğer isteniyor ise eşya sigortalanır ve ambalajlama yapılabilir. Bunun dışında eşyanın sökülmesi ve gittiği yerde tekrar kurulması de şehir içi eşya taşımacılığında da vardır.

Firmamız Eşyalarınızı Şehir İçi Ve Şehirler Arası Taşımaktadır

Firmamız müşterilerin taleplerini dikkate alarak ev ve ofis eşyalarını ister farklı şehirlerarasında ister ise de aynı şehir içerisinde taşıyarak hizmet vermektedir. Yıllardır taşıma sektöründe faaliyet gösteren firmamızın sunduğu hizmetle sigortalı ve profesyonel hizmetlerdir. Müşteri beklentilerini önceleyen bir iş politikası ile hareket eden firmamız kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Müşterilerimizin eşyalarının zarar görmeden taşınması için asansörlü taşıma hizmeti de sunuyoruz. Özellikle büyük şehirlerde eşyanın bina içerisinde taşınması sırasında zarar görmesini engellemek için gerekli tedbirleri alıyor yol boyunca da eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşıyoruz.


Randevu Almak İçin

Kasımoğlu Nakliyat