Tel : 0216 339 33 28


Ofis Taşımacılığı

Kasımoğlu Nakliyat olarak Ofis Taşımacılığı hizmeti de vermekteyiz.

Ofis taşımacılığı olarak işyerinizde bulunan eşyalarınızı profesyonel ekibimiz ile herhangi bir zarar görmeden istediğiniz gün ve saatte nakliyesini yapıyoruz. Montaj ve kurulum gerektiren eşyalarınızda montajını ve kurulumunu sağlamaktayız.

İşlemlerinizde firmamızla iletişime geçtiğiniz zaman istediğiniz tarihler arası nakliye hizmeti almak için 1 hafta öncesinden bilgisini vermeniz gerekmektedir. Ofis eşyalarınız taşınma programımıza göre planlı bir şekilde taşınma gerçekleştirilir.

Kasımoğlu Nakliyat olarak İstanbul il merkezi ve ilçelerinde bulunan ofislerinizi geniş araç ve uygun fiyatlarımız ile yıllardır taşıyoruz. Sağlamış olduğumuz ofis taşımacılığı hizmetini para iadeli ve sigortalı olarak yapmaktayız.

Eşyalarınızın paketlemesini ister siz sağlayın isterseniz paketleme hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İşyerinizi mi değiştireceksiniz, ofisinizi mi taşıyacaksınız? Uzun yıllardır ofis taşımacılığı sektöründe hizmet vermeye devam eden firma olarak bizler talibiz.

Ofis taşıma işlemi çok dikkat edilmesi gereken bir konudur. Uzman bir ekip ile ofis taşıması yapılmaya çalışırsa çeşitli sorunlar açabilir. Mobilyaların sökülmesi, bilgisayar, monitör ve yazıcı gibi elektronik eşyaların sökülerek tekrar birleştirilmesi işlemlerin özenle yapılması gerekmektedir.

Öncelikle taşınacak olan eşyalar gözden geçilerek en uygun olan araç yada araçlar belirlenir, paketleme işlemi yapılır, iş gücü veya teknolojik cihazlar ile yükleme işlemi yapılır. Daha sonra müşterilerimizin belirtmiş olduğu adrese yine belirtilen gün ve saat içerisinde eşyaların taşıması yapılır. Varsa kurulum ve montaj işlemi gerçekleştirilir.

Bu anlamda yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübesi ile ofis taşıma hizmetlerimiz devam etmektedir. Bizlere 7/24 saat  0 532 714 62 09 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

“Kaliteyi ve uygun fiyatları uzaklarda aramayınız. Bir telefon kadar sizlere yakınız.”

Kasımoğlu Nakliyat ülkemizin dört bir yanına kamyonet, kamyon, tır ve panelvan türü araçlarımız ile mutlu müşteri portföyü ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.


Randevu Almak İçin

Kasımoğlu Nakliyat