Tel : 0216 339 33 28


Fabrika Taşımacılığı

Bugün yollara baktığımız zaman kargo firmalarının birçok ürünü taşıdığını görüyoruz. Bu ürünler arasında genellikle küçük ebatlı eşyalar yer alıyor. Büyük ev eşyalarının taşınması için farklı firmalar devreye giriyor. Taşınacak eşyanın büyüklüğü arttıkça farklı hizmet satın almak gerekiyor. Örneğin günümüzde bir evin taşınması ile bir fabrikanın taşınması aynı hizmet standartlarına sahip değil.

Endüstri ve sanayinin gelişmesi ile birlikte fabrika sayısı artıyor. Fabrika sayısının artmasına paralel olarak fabrikaların taşınması ve yer değiştirmesi de önemli bir hizmet kolu olarak ön plana çıkıyor. Gerek devlet teşvikleri gerekse de mecbur sebeplerle fabrikalarının üretim alt yapısı ile bir yerden başka yere taşınmasına fabrika taşımacılığı adı veriliyor.

Fabrika Taşımacılığında Neler Taşınıyor?

Fabrika taşımacılığı hizmetinde normal evden eve eşya taşınmasından farklı prosedürler işliyor. Çünkü fabrikaların çalışma koşulları ve taşınacak eşyaların niteliği evlerinkinden farklı. Bazen devasa iş ve üretim malzemelerinin taşınması icap ediyor. Bu durumda da nakliye firmaları önem kazanıyor.

Nakliyat firmaları fabrikalarda taşınması icap eden her türlü makine, malzeme ve diğer ürünleri güvenle bir noktadan başka bir noktaya taşıyor. Bu taşıma aşamasında malzeme ve makinelerin zarar görmemesi için de gerekli tedbirleri alıyorlar.

Nakliyat Firmaları Fabrika Taşımacılığı Hizmeti de sunuyor

Nakliyat firmaları yukarıda bahsedildiği gibi fabrika taşımacılığı hizmeti de sunuyor. Bu hizmetin kapsamı diğer nakliyat hizmetlerinden farklıdır. Her şeyden önce taşınabilecek makine ya da malzemenin boyutu bazen bir kamyonun alacağı hacimden fazla oluyor. Bu tür durumlarda nakliye firmaları daha geniş araçları işe koşuyorlar. Bunun yanında nakliye firmaları üretim makinelerinin sökümü ve yeniden montajı aşamalarında teknik personel ile eşgüdüm halinde çalışarak güvenli bir hizmet sunuyorlar.

Fabrika Taşıyoruz

Firmamız fabrika taşımacılığı işlerini de yerine getiriyor. Ev eşyası taşınmasının yanı sıra devasa fabrikaların da taşınması bizim ile mümkün. İster yakın mesafe olsun ister ise de uzak mesafeler olsun firmamız her şartta ve koşulda nakliyat hizmetini yerine getiriyor. Hassas ürünleriniz ambalajlanarak ve gerekli özen gösterilerek taşınıyor. Yıllardır bu hizmeti sunan firmamız deneyimli personeli ile sizlere üstün bir hizmet sunuyor.


Randevu Almak İçin

Kasımoğlu Nakliyat