Tel : 0216 339 33 28


İnsanların yer değiştirmesi, eskiden daha kolaydı. Eskiden insanların eşya sayısı nispeten daha azdı. Günümüzde insanlar için yer değiştirme aynı zamanda eşyaların da yer değiştirmesi anlamına geliyor. Bu hareketlilik nakliyat denilen bir kavramı ortaya çıkarıyor. Nakliyat firmaları mal ve eşya taşınması ile ilgili hizmetler sunan firmalar olarak düşünülebilir.

Nakliyat hizmetleri değişkenlik gösteriyor. Nakliye firmaları iş yerlerinin eşyalarını taşıyabildikleri gibi şehirden şehre satılabilir metaları da taşıyorlar. Fakat nakliyat denilince genellikle insanları aklına ev eşyası taşınması geliyor. Bu da ortaya evden eve nakliyat kavramını çıkarıyor. Evden eve nakliyat firmaların taşınmak isteyen kişilerin ev eşyalarını noktadan noktaya taşımalarını ifade ediyor.

Evden Eve Nakliyat Hangi Aşamalardan Oluşuyor?

Evden eve nakliyat sadece eşyaların taşınmasından ibaret değil. Taşınacak eşyaların güvenli bir şekilde taşınması, gerekirse sigortalanması, taşınacak eşyaların güzelce paketlenmesi, kurulabilir eşyaların önce sökülerek taşınması ve ardından varış noktasında tekrar kurulması gibi hizmetler evden eve nakliyat hizmetini ifade ediyor.

Evden eve nakliyat ev sahibinin taşınma işleminde hiçbir şeye dokunmaması anlamına geliyor. Evden eve nakliyat firmaları kırılacak eşyaları işaretleyerek daha hassas bir taşıma yapıyorlar. Bunun yanında çoğunlukla bu firmalar asansörlü taşıma yaptıklarından daha güvenli bir nakliye sağlanabiliyor. Bu yüzden birçok insan asansörlü taşımayı benimsemiş durumda.

Evden Eve Nakliyat Firmaları ve Ücretlendirme

Evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar genellikle ücret hesaplamasını yaparken mesafeye göre hareket ediyorlar. Bunun yanında yapılacak ekstra hizmetler de ücrete tabii oluyor. Ekstra hizmetler kapsamına eşyaların sigortalanması, kurulacak eşyaların gidilen yerde kurulması giriyor. Bazı nakliyat firmaları bir paket halinde hizmet sunarak tüm ekstraları da fiyata dâhil ederek müşteriye daha uygun ve az maliyetli hizmet sunuyorlar.

Evden Eve Nakliyat İçin Bizi Tercih Edebilirsiniz

Evden eve nakliyat konusunda yılların verdiği tecrübe ve deneyimli personellerimiz ile sizlere hak ettiğiniz hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınızın evden eve taşınmasında gereken hassasiyeti gösteriyor ve eşyalarınızı güven içinde sigortalı bir şekilde taşıyoruz.  Gerek şehir içi gerekse de şehirlerarası mesafede istediğiniz uzaklıklara eşyalarınızı itina ile taşıyoruz.


Randevu Almak İçin

Kasımoğlu Nakliyat