hakkımızda

Anasayfa » hakkımızda

Kasımoğlu Nakliyat

HAKKIMIZDA

2000 yılında kurduğumuz Kasımoglu Evden Eve Nakliyat şirketinde, sadece evden eve nakliyat hizmeti ile başladığımız bu sektörde girişimcilik serüvenimize daha çok geliştirerek asansörlü taşıma, şehir içi taşıma, şehirlerarası taşıma, sigortalı taşıma, ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, eşya depolama gibi verdiğimiz hizmetleri çoğaltarak devam ettik ve daha ileri bir boyuta taşıdık. Kasımoğlu taşıma şirketi olarak sunduğumuz müşteri kullanımı öncelikli stratejilerimiz ve büyüyen müşteri portföyümüz ile değerimiz daha paha biçilmez bir hale geldi.

Kasımoğlu Evden Eve Nakliyat olarak güven ve çözüm içerikli prensiplerimiz ile sorumluğumuzdan ve otorite rayından çıkmadan istikrarlı bir şekilde, sayısız müşteriye hizmet sunduk.

Evden EveTaşıma sektöründe değerimizi zirveye taşımayı başardık.


Kasımoğlu Evden Eve T
aşıma şirketi olarak kuruluşundan bugüne kadar süregelen dürüstlük ve profesyonellik ile gelişime açık ve empati odaklı düşüncemiz, kararlı bir şekilde büyüme ve gelişme sergiledi. Nakliyat sektöründe seçilen bir boyuta yükselmeye hak kazandık.

Markamız nakliyat alanında en kaliteli hizmetleri sunan ve tüketiciye en uygun fiyatları veren bir şirket olarak hala aynı titizlikle sektörde saygınlığını korumaya devam ediyor.

Şirketimizden almış olduğunuz hizmet süresince hiçbir mağduriyete uğramadan sigortalı bir şekilde hizmet kalitesi sunmayı taahhüt ediyoruz.

Günümüzde bu sektörde hizmet kalitesini yükseltmeye, son teknolojileri müşterilerimizin güncel taleplerini takip ederek, profesyonel idari yönetimimiz ve uzman ekip kadromuz ile siz müşterilerimizin haklarını en şekilde korumayı amaçlıyoruz.


Hedefimiz; Yüzü gülen müşterilerimizin sayısını arttırmak ve memnuniyetinizi en yüksek konuma getirmek.

Taşıma sektöründe örnek olarak projelerini hayata geçiren ve bu gelişme sürecine devam eden, normal standartların üzerinde birçok başarıya imza atmak bizi Kasımoğlu Nakliyat olarak son derece mutlu eder.

Whatsapp
Mehmet
Mehmet
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın