Tel : 0216 339 33 28


Eşya Depolama

Eşya depolama işi iş yerlerindeki belirli eşyaların çeşitli nedenlerle söz konusu depolarda geçici süreliğine saklanmasını ifade eder. İş yerlerinde alan açmak için, iş yerlerinde bakım tamirat vs. yapıldığında eşyaları geçici olarak bir yerlere taşımak için eşya depolama hizmetinden faydalanılmaktadır. Eşya depolama hizmeti büyük şehirlerde olduğu kadar diğer şehirlerde de rağbet gören bir hizmettir.

Eşya depolama işi genellikle kiralık depolarda eşyanın sağlıklı ve güvenli bir şekilde saklanmasını ifade eder. Günümüzde birçok işletme ve ev sahibi bu hizmetten faydalanmaktadır. Son yıllarda eşya depolama hizmeti veren firmaların sunduğu güvenlik ve hijyen şartları daha çok kişinin bu hizmeti talep etmesine neden olmuştur.

Eşya Depolama Hizmetlerinin Artıları Nelerdir?

Eşya depolama hizmetlerine klasik bir bakış açısı ile bakan müşteriler eşyalarının depolarında çürüyeceğini ya da nem ve rutubetten zarar göreceğini düşünmektedirler. Oysa günümüzde eşya depolama hizmetleri gerek güvenlik kameraları ile takip gerekse de hijyenik standartlara uygunluk açısından üst seviyededir. Eşya depolamanın artılarına bakmak gerekirse:

Eşya Depolama Hizmeti Sunan Firmalar

Artan bir ihtiyaç olarak görülen eşya depolama hizmeti profesyonel firmaların elinde daha da cazip hale gelmiştir. Her işte olduğu gibi bu işte de standartlar vardır. Bu standartlar sayesinde firmalar müşteriye standart bir hizmet sunarak güven oluştururlar. Eşyaların güvenle saklanması icap eden durumlarda eşya depolama hizmeti talep edilir hale gelmiştir.

Firmamız Eşya Depolama Hizmeti De Sunuyor

Firmamız müşterilerine eşya depolama hizmeti de sunmaktadır. Sunulan bu hizmet müşteri ile yapılan sözleşme ile iki tarafı da bağlayıcı ve kesin hükümlere bağlı bir yapıdadır. Sunduğumuz hizmet kapsamında bizden alacağınız hizmetin standartları koyulmuş olduğundan dolayı güvenle ürünlerinizi depolarımızda bekletebilirsiniz.

Firmamız ürünlerinizi depolarken ambalaj kullanarak eşyalarınızın dış etkenlerden en az etkilenmesini sağlar. Bunun yanında deneyimli personelimiz gerekli tedbirleri alarak depo alanının nem ve rutubetten etkilenmemesini sağlar. Firmamız aynı zamanda sunduğu hizmetlerde müşteri memnuniyetini ön plana aldığından dolayı, en kaliteli hizmeti sunmaktadır.


Randevu Almak İçin

Kasımoğlu Nakliyat