Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Ev taşımada eski usuller ortadan kalktı. Nakliye firmaları yeni usul ve yöntemler ile eşya ve mal taşıma işini gerçekleştiriyorlar. Asansörlü taşıma bu yeniliklerden birisi. Bu taşıma şekli ile eşyalar zarar görmeden, insan gücü asgari bir şekilde kullanılarak taşıma işlemi gerçekleştiriliyor.  Hızlı ve kaliteli bir hizmet olan bu taşıma şekli günümüzde birçok nakliye firması tarafından hizmet olarak müşterilere veriliyor.

İşlem yangın merdivenine benzeyen bir araç yardımı ile eşyaların yüksek kattaki evlerden taşınması işlemini ifade ediyor. Evden eve taşıma yapan firmalar sıklıkla bu yöntemi tercih ediyor. Çünkü bina içerisinde eşya taşımak hem zor hem de eşyalar bu durumda zarar görüyor. Bu nedenle müşteriler de bu taşıma seklini tercih ediyor.

Kasımoğlu Nakliyat şirketi olarak asansörlü nakliye hizmetini vermekteyiz. Sizlerde bu sayede yüksek katlara sorunsuz taşınabilirsiniz. En önemlisi taşımacılık hizmetlerinde merdiven sorun olabiliyor. Bu yüzden bu hizmetimizi alarak hızlı, güvenli ve garantili bir taşınma süreci yaşayın.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde deneyimli firmamız ve profesyonel ekibimiz ile profesyonel hizmetler vermekteyiz. Nakliyat sektöründe yol gösterici bir firma olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktayız. Sorunsuz taşımacılık hizmetleri sunan firmamız nakliyat şirketleri arasında en iyi fiyat tekliflerini sunmaktadır.

Asansörlü Taşımanın Avantajları

Asansörlü taşımanın müşteri açısından birçok avantajı var. Bu avantajları maddelemek gerekirse:

 • Taşıma işleminin hızlı olması,
 • Taşıma işleminde eşyaların zarar görmemesi,
 • Taşıma işinde insan gücünün en aza indirilmesi,
 • Maliyet avantajı,

Asansörlü nakliyat avantajları bunlar ile sınırlı değil. Bu sayede taşınan eşyaların sigortalatılması da mantıklı oluyor. Çünkü asansörlü taşıma yapıldığından eşyaların zarar görmesi ihtimali en aza geliyor. Bunun bir sonucu olarak da sigorta şirketleri eşya sigortası yapmakta tereddüt etmiyor.

Asansörlü Taşıma Nerelerde Kullanılır?

Asansörlü taşıma işi, ev eşyası taşınırken çok sık tercih ediliyor. Bunun yanında ofis eşyalarının taşınmasında da bu

hizmet talep ediliyor. Sanayi ve endüstri tesislerinde kullanılan büyük makinelerin güvenli bir şekilde üst katlara çıkarılmasında da asansörlü taşıma kullanılır.

Asansörlü Taşımada Kasımoğlu Farkı

Kasımoğlu Nakliyat olarak gerek evden eve taşıma gerekse de ofis ve işletmelerin taşınma ihtiyaçları nedeniyle asansörlü taşıma hizmeti veriyoruz. Firmamız, profesyonel ekiplerle eşyalarınızı isteğe bağlı olarak sigortalatarak hizmet vermektedir. Evden eve taşıma, iller arası nakliye, şehir içi nakliye, sigortalı taşıma, ofis taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, eşya depolama gibi farklı farklı hizmetlerimiz mevcuttur.

Asansörlü taşıma hizmetimiz ile eşyalarınız zarar görmeden istenilen noktalar arasında transfer edilebilir. Firmamız, müşteri memnuniyeti öncelikli bir anlayışla hizmet veriyor. Bunun yanında ekonomik çözümlerimiz ile ilgi gören bir firmayız. Bize web sitemiz ve iletişim bilgilerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Mehmet
  Mehmet
  Merhaba ?
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  Hemen Arayın