Afyonkarahisar Evden Eve Nakliyat

Afyonkarahisar Evden Eve Nakliyat
28.10.2020
183

Afyonkarahisar Evden Eve Nakliyat

Antalya Evden Eve Nakliyat

Tayin,  eğitim, ev alma gibi belli sebeplerden dolayı taşınılması zorunda kalınıyor. Taşınma işlemi zordur. Özellikle eşyalarınızı nasıl güvende taşıyacağınız endişesiyle taşınma süresi daha da zorlaşabiliyor. Antalya evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşırız. Taşınma esnasında gerekli tüm donanımlara sahibiz.

Firmamızda çalıştırdığımız ekiplerimiz gerekli eğitimleri almışlardır. Eşyalarınızı eşyalarınıza göre özel paketleme ambalajlarıyla ambalajlayarak daha güvende olmasını sağlarız. Eşyalarınızın her biri güvencede olsun diye sigorta işleminden geçer. Böylelikle taşınma sırasında oluşan olumsuzluklarda her iki tarafta mağdur olmaz. Eşyalarınızı taşıdıktan sonra yanımızda getirdiğimiz marangoz ustaları da eşyalarınız yeniden kurulum yaparak daha hızlı yerleşmenizi sağlar.

Nakliye Firmalarıyla Çalışmanın Avantajı Nedir?

Nakliye firması sadece evden eve nakliye hizmeti vermez. Aynı zamanda ofis taşıma, evden eve nakliye, şehirlerarası nakliye, şehir içi nakliye, kargo nakliye, parça eşya taşıma, parsiyel taşıma hizmetleri de sunuyor. Eşyalarınızın sayınsa göre farklı araç boyutları da sunuyor. Örneğin 1+1’e küçük boy araç, 2+1’e orta boy araç, 3+1’e ise büyük araç sunuyor. 

Güvenli ve konforlu taşıma sunuyor.  Yüksek bir yerden taşınacaksanız asansörlü nakliye hizmeti sunarak güvenli bir şekilde eşyanız taşınır. Antalya evden eve nakliyat firması olarak siz eliniz dahi vurmadan güvenli bir şekilde eşyanızı taşımaktayız. Eğer vaktiniz yok ise yine ekiplerimiz tarafındanım paketlenerek isimlendirilir. Böylelikle hangi eşyanın neresinde olacağını bilmiş oluruz.

Depolama

Antalya evden eve nakliyat firmamızın sunduğu bir diğer hizmet ise depolama hizmetidir. Depolama eşyalarınızı siz isteyene kadar güvenle sakladığımız yerdir. Depolama olarak belirlediğimiz alan 400 ile 600 metre kare büyüklüğüne sahiptir. Eşyalarınızı almadan önce ekspertiz uzmanını getirerek eşyalarınız güvenliğini sağlarız.

Daha sonra firmamızın bünyesine hazırlanılan 9 maddelik nakliye sözleşmesini de imzaladıktan sonra ekiplerimizle beraber eşyalarınızı dikkatli bir şekilde araca taşırız. Depolama alana geldikten sonra eşyanızı dikkatli bir şekilde istiflenir. Depolama yerleri 24 saat boyunca izlenen kameralar mevcuttur. Hijyenik ortam olsun diye vardiyalı personellerimizle ortamın daha hijyenik olması sağlanır. Eğer siz de nakliye firması arayışındaysanız. Firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimizi bekleriz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Mehmet
Mehmet
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Arayın